Nebankovní půjčka Zaimo nabízí transparentní a individuální přístup pro své zákazníky.

Zaimo půjčka nabízí individuální přístup

Novým hráčem na trhu poskytovatelů půjček je společnost Zaimo, která za velmi krátkou dobu získala sta tisíce spokojených zákazníků. Díky moderním technologiím, a prvotřídním službám nabízí jednu z nejlepších možností jak si rychle a bezpečně půjčit peníze v případě, že vám chybí peníze.

Kde se vzala společnost Zaimo?

Služba Zaimo spadá pod německou společnost Kreditech, která nabízí krátkodobé nebankovní půjčky po celé Evropě. Díky nejmodernějším systémům a kvalitní zákaznické podpoře probíhá celý proces žádosti o půjčku automaticky. Žadatel pouze vyplní formulář a během pěti minut se dozví, zda je půjčka schválena.

Společnost Zaimo staví své služby na důvěře a individuálním přístupu. Veškeré dokumenty a smlouvy jsou v souladu se zákonem o spotřebitelských úvěrech. Vše je transparentní a nejedná se o žádný podvod.

Jak funguje Zaimo půjčka

Jak již bylo řečeno v úvodu. Nebankovní půjčka Zaimo nabízí transparentní a individuální přístup pro své zákazníky. Při žádosti o půjčku se vyplní jednoduchý formulář, který se následně odešle ke schválení. Během pěti minut získáte informace o tom, zda vám byla půjčka schválena.

V případě schválení půjčky, je nutné zaslat jednu korunu na účet společnosti. Tato akce slouží jako bezpečnostní a ověřovací prvek. Poté co dorazí poplatek na účet, vám Zaimo vyplatí žádaný finanční obnos a zároveň zašle rámcovou smlouvu na váš e-mail uvedený ve formuláři. Dalším bezpečnostním prvkem je služba KontoConnect, která má za cíl ověřit zda jste skutečně vlastníkem účtu pomocí výpisu z účtu.

Co půjčka Zaimo nabízí:

  • komunikace probíhá on-line
  • nezávazné požádání o půjčku
  • bez-účelová půjčka
  • nemusíte dokládat příjmy
  • splácet můžete až 12 měsíců
  • bez ručitele
  • půjčit si můžete až 25 000 Kč
  • není nutné prokazovat účel využití peněz

Nevýhodou on-line formuláře je absence aktuálního úroku a úrokové sazby. To může na první pohled vzbuzovat dojem podvodu. Výhody nezískávají ani studenti, které mají stejné podmínky.

Pro koho je Zaimo půjčka ideální

Půjčit si mohou občané České Republiky starší 18 let se stabilním příjmem. Půjčka se automaticky zamítá všem, který mají neuhrazené závazky či nevlastní bankovní účet. Nepůjčí vám ani v případě, že máte na exekuci si jste již zapsáni v insolvenčním rejstříku. V případě, že splatíte svojí první půjčku si nemůžete během 7 dní zažádat o další půjčku. Pokud jste spláceli řádně a v čas, můžete požádat i o navýšení půjčky.

Zaimo půjčka je ideální pro všechny, kteří si chtějí půjčit rychle peníze a zároveň hledají kvalitní transparentní podmínky a individuální přístup. Podle studie zveřejněné zde, si nejčastěji si půjčují osoby s nízkými příjmy, studenti, začínající podnikatelé, důchodci či matky samoživitelky.