Částka, o jakou zde můžete požádat, začíná na 2000 Kč a maximální výše půjčky může být dokonce až 100 000 Kč.

Půjčka do 100 000 Kč bez ručitele a bez zástavy

Sháníte nějakou solidní půjčku? U které se obejdete bez ručitele, a bez zástavy? Hodilo by se vám až 100 tisíc korun s rozložením splátek až na 24 měsíců? Pak vám můžeme právě takovou půjčku nyní přestavit.

Půjčka 100.000 Kč bez poplatků předem

Tato solidní nebankovní půjčka vám nabízí krátkodobý i dlouhodobý úvěr. Můžete si sami zvolit délku splácení od 3 měsíců až po 24 měsíců (tedy až na dva roky). Částka, o jakou zde můžete požádat, začíná na 2000 Kč a maximální výše půjčky může být dokonce až 100 000 Kč. Takže si můžete peníze půjčit nejenom ve chvíli, kdy vám schází pár tisíc korun před výplatou, ale i když potřebujete větší sumu peněz na nějaké větší výdaje.

Půjčka peněz bez ručitele a bez zástavy

Získání tohoto nebankovního úvěru je jednoduché. Nejprve byste měli vyplnit nezávaznou online žádost  poskytnutí finančních prostředků. Ta bude ihned automaticky vyhodnocena, a vy se obratem dozvíte, jestli by váš požadavek mohl být schválen, nebo jestli naopak nesplňujte podmínky pro poskytnutí úvěru.

Pokud projdete tímto předběžným schválením, budete následně vyzváni k doložení osobních dokladů (obvykle jsou požadovány dva doklady totožnosti (s fotografií)). Potřebujete také mít účet v bance na vaše jméno (výplata peněz probíhá pouze bezhotovostním převodem na bankovní účet). A také byste měli mít k dispozici kontaktní mobilní telefon.

Solidní půjčka s férovými podmínkami

  • Nebankovní půjčka od 2000 Kč do 100 000 Kč
  • Volitelná doba splatnosti od 3 měsíců do 24 měsíců
  • Vyřízení půjčky online, přes internet
  • Výplata peněz na účet v bance do 15 – 30 minut (peníze budete mít ještě dnes)
  • Bez ručitele a bez zástavy
  • Bez placení poplatků předem nebo bez poplatků za schválení půjčky
  • Předčasné splacení úvěru je zdarma (žádné extra poplatky za předčasné splacení)
  • Transparentní a férové podmínky

Odměna za řádné splácení

Pokud se rozhodnete pro tuto půjčku do 100 000 Kč, a budete řádně a včas hradit splátky, ušetříte. Při řádném splácení úvěrů vám totiž budou vráceny poslední splátky (výše odměny za řádné splácení závisí na celkové výši úvěru a na zvolené době splácení).

Kde najít solidní půjčku bez podvodů kde vám opravdu půjčí peníze?

Pokud vás výše uvedené informace zaujali a chtěli byste se o tomto úvěru dozvědět více, nebo pokud byste si rovnou chtěli vyzkoušet vyplnit nezávaznou online žádost, stačí, když se podíváte sem. Na webu finanční  společnosti, která je poskytovatelem tohoto nebankovního úvěru najdete online žádost, a více podrobností o nabízeném produktu.