Pokud nemůžete doložit vůbec žádný příjem, pak vám můžeme napoprvé půjčit maximálně 15000 Kč.

Půjčka ihned na ruku i lidem bez příjmu

Chybí vám peníze do výplaty? Nebo jste momentálně bez práce a tím pádem i bez jakéhokoliv příjmu? A musíte uhradit nějaké neodbytné výdaje, zaplatit nějakou složenku nebo něco jiného? Fajn, s tím bychom vám možná mohli pomoci.

Půjčka ihned na ruku

Specializujeme se na poskytování rychlých, krátkodobých nebankovních půjček. Je to jednoduché. Vy potřebujete půjčit peníze a my vám je můžeme půjčit. Stačí se jen domluvit na tom kolik, na jak dlouho a za jakých podmínek.

Naše půjčka vám navíc bude vyplacena ihned po tom, co si dohodneme všechny podmínky. A peníze můžete dostat i v hotovosti na ruku. Buď přímo u vás doma (zastaví se u vás náš obchodní zástupce) nebo můžete zajít na některou z našich poboček.

Půjčka i pro lidi bez příjmu

Tato půjčka je k dispozici všem, kdo momentálně potřebují peníze. Můžeme vám půjčit pár tisíc korun nebo i více. Naše půjčka začíná od 1000 Kč. Pokud nemůžete doložit vůbec žádný příjem, pak vám můžeme napoprvé půjčit maximálně 15000 Kč.

Pokud ale máte nějaký příjem, který se dá doložit. A může to klidně být i jen nějaká sociální dávka, jako je třeba mateřská nebo rodičovská. Nebo třeba důchod u starobního či invalidního důchodce.  Pak vám můžeme ihned, na ruku, půjčit až do 50000 Kč.

Sami si pak můžete určit, kdy nám budete peníze vracet. Může to být jen za pár týdnů (obvykle půjčujeme nejméně na 4 týdny) nebo i za několik měsíců (nabízíme půjčky až na 180 dní, tedy na půl roku).

Nebankovní půjčka bez příjmu

Tady je přehled všech podmínek a toho, co vám naše půjčka může, nabídnout:

  • Nebankovní půjčka od 1000 Kč do 50000 Kč
  • Splatnost od 4 týdnů do 6 měsíců
  • První půjčka bez potvrzení o příjmu do 15 000 Kč
  • Půjčka pro všechny (zaměstnance, nezaměstnané, ženy na MD, důchodce nebo i pro studenty)
  • Peníze ihned i v hotovosti (u vás doma nebo na pobočce)
  • Bez placení jakýchkoliv poplatků předem
  • Bez ručitele i bez zástavy