Půjčka 20 000 Kč, je k dispozici i pro nezaměstnané nebo lidi bez příjmů (nebo pro ty, kdo příjem nemohou doložit). Peníze můžete mít ještě dnes, už do hodiny. Stačí vám na to jen minimum dokladů. Potřebujete hlavně občanku a doklad k ověření adresy. Obejdete se bez potvrzení o příjmu. Neplatíte poplatky předem.

Půjčka 20000 bez doložení příjmu – půjčka i pro nezaměstnané

Přišli jste o zaměstnání a jste momentálně bez příjmu a bez peněz? Nebo sice pracujete, ale máte jen minimální příjem, nebo peníze dostáváte „bokem“, na ruku? Takže, svůj příjem nemůžete doložit? V takovém případě je to se získáním půjčky hodně složité.

Půjčka peněz i bez doložení příjmu

Pokud byste si šli půjčit peníze do banky, tak u malé půjčky se to sice obejde i bez potvrzení o příjmu, banka ale zpravidla požaduje, aby vám na účet chodily pravidelně nějaké peníze.

Podobné podmínky mají i nebankovní půjčky. I tam se často obejdete bez potvrzení o příjmu ze zaměstnání nebo bez výplatní pásky. Budou po vás ale určitě požadovat výpis z bankovního účtu, kde bude vidět nějaký pravidelný příjem.

Půjčka peněz lidem, co jsou úplně bez příjmu (nebo ho vůbec nemohou doložit), se tak nedá moc jednoduše získat. Existují ale výjimky.

Půjčka 20 000 Kč i bez potvrzení o příjmu

I když jste momentálně bez příjmu (nebo ho jenom nemůžete doložit), můžete si půjčit peníze. Můžete to být například půjčka 20 000 Kč, která je k dispozici i pro nezaměstnané.

Není to možná velká suma peněz, zato máte ale velkou jistotu, že ji dostanete, i když vám jsou jiné úvěry od banky, nebo z nebankovního sektoru, nedostupné.

Půjčka 20 000 Kč je dostupná i pro nezaměstnané a nabízí zajímavé podmínky:

 • Půjčka od 1000 Kč do 20 000 Kč
 • Splatnost za 30, 60 nebo 90 dní
 • Bez potvrzení o příjmu ze zaměstnání
 • I pro nezaměstnané bez příjmu
 • Bez ručitele a bez zástavy
 • Vyřízení přes internet do 10 minut
 • Peníze máte ještě dnes, už do hodiny

Půjčka pro lidi bez příjmu bez poplatků předem

Na internetu můžete najít řadu půjček, kde jsou nabízeny peníze i lidem bez zaměstnání nebo bez příjmu. Některé z těchto nabídek ale nejsou příliš seriózní.

Často můžete narazit na požadavek, že musíte zaplatit nějaké poplatky předem. Taktovým půjčkám byste se měli „velkým obloukem“ vyhnout. Zpravidla to jsou jen nějaké podvodné půjčky, kde se z vás snaží vylákat peníze, a vy ve finále, nic nedostanete.

Půjčka 20 000 Kč je zcela bez poplatků předem. Před schválením půjčky neplatíte žádné poplatky. Budete hradit až úroky, při splácení úvěru. Předem nic neplatíte.

Půjčka pro nezaměstnané bez příjmu do 10 minut

Půjčka 20 000 Kč je k dispozici všem, kdo potřebují peníze. Můžete vyplnit jednoduchou online žádost a 10 minut může být půjčka schválena. Není k tomu potřeba moc dokladů a obejdete se i bez potvrzení o příjmu ze zaměstnání:

 • Musí vám být minimálně 18 roků
 • Musíte být občanem ČR (půjčka není k dispozici pro cizince)
 • Potřebujete platnou občanku
 • Potřebuje doklad k ověření adresy (zaplacenou složenku za nájem, elektřinu, plyn SIPO, nebo jiný doklad k ověření adresy)
 • Potřebujete bankovní účet, mobilní telefon a emailovou adresu

Nic dalšího, k vyřízení půjčky není potřeba. Snad jen pár minut vašeho času.

Peníze máte do hodiny, ještě dnes

O tom, zda je vaše půjčka schválena, se dozvíte během pár minut. Pokud jsou splněny podmínky pro poskytnutí finančního úvěru, peníze vám budou vyplaceny ihned. Můžete je tedy mít k dispozici ještě dnes, obvykle už do hodiny. Je to velmi snadné.