Tato hotovostní půjčka vám nabízí rychlou a solidní možnost, jak dostat peníze v hotovosti.

Hotovostní půjčka bez doložení příjmu ze zaměstnání

Nemůžete doložit příjem ze zaměstnání, a tak vám žádosti o poskytnutí půjčky všude zamítají? Pak to vyzkoušejte zde. Máte šanci získat až 50 tisíc korun a obejde se to i bez doložení příjmu ze zaměstnání. Peníze zde navíc dostanete v hotovosti, na ruku a přivezeme je až k vám domů. Můžete je dostat už do 24 hodin.

Hotovostní půjčka do 50.000 Kč

Tato hotovostní půjčka vám nabízí rychlou a solidní možnost, jak dostat peníze v hotovosti. Můžete si zde říci o částku od 5000 Kč do 50000 Kč. Peníze pak splácíte formou pravidelných měsíčních splátek. A to po dobu od 14 měsíců do 20 měsíců.

O peníze si zde může požádat kdokoliv. Půjčka je určena všem, kdo mají alespoň 21 roků, jsou občany ČR a splní požadované podmínky. Online žádost o půjčku pak najdete zde.

Peníze v hotovosti až do domu

Zatímco u jiných druhů nebankovních půjček se provádí výplata peněz pouze bezhotovostním převodem na účet v bance, nebo vám je pošlou poštovní poukázkou, tady dostanete peníze v hotovosti na ruku.

Ihned po tom, co vyplníte online žádost – najdete ji zde, vás bude kontaktovat pověřený pracovník nebankovní společnosti, který se s vámi domluví na návštěvě u vás doma, kam vám přiveze smlouvu a peníze v hotovosti.

Půjčka v hotovosti i bez potvrzení ze zaměstnání

Jednou z velkých výhod této nebankovní půjčky je mimo jiné i to, že ji můžete dostat i bez potvrzení o příjmu ze zaměstnání. Dokonce vůbec nemusíte být zaměstnaní. Takže když vám jinde nechtějí půjčit, protože nemáte potvrzení od zaměstnavatele, může to zkusit tady.

Pozor jen na to, že i když půjčku vyřídíte bez potvrzení ze zaměstnání, neznamená to, že byste mohli být zcela bez jakéhokoliv příjmu. Jak jistě sami chápete, i nebankovní společnost potřebuje mít nějakou jistotu, že budete schopni peníze vrátit.

Proto je požadováno doložení alespoň nějaké pravidelného příjmu – nemusí to být ale jen příjem ze zaměstnání. Stačí pravidelně dostávat třeba důchod, mateřskou, rodičovskou nebo mít příjmy z podnikání.

Online žádost – hotovostní půjčka do 50 tisíc korun