Tato půjčka na vyplacení exekucí bez zástavy nemovitosti je poskytována na základě individuálního posouzení vaší schopnosti splácet.

Půjčka na vyplacení exekucí bez zástavy nemovitosti (i v hotovosti)

Dostali jste se snad do situace, kdy vám kvůli nějakému nezaplacenému účtu, složence nebo jiné pohledávce hrozí exekuce? Možná vám již exekutor zablokoval účet v bance, nebo vás postihla exekuce na plat, nebo vám dokonce exekutor vyhrožuje zabavením nějakého majetku. A vy byste chtěli tuto situaci nějak vyřešit?

Půjčka na vyplacení exekuce

V současné době má asi 900 tisíc lidí v ČR nějakou formu exekuce. A více než polovina z tohoto počtu má pak dokonce čtyři a více exekucí. Někdo se do exekuce dostane kvůli vlastní „blbosti“, někdo zase jenom nějakým nedopatření, u řady lidí je to ale díky jejich nespolehlivosti. To, že máte nějakou exekuci, ale nemusí nutně zaznamenat, že jste „nespolehlivý neplatič“. Přesto ale sehnat půjčku na vyřešení exekuce, není nic snadného.

Půjčka pro lidi s exekucí

Pokud máte exekuci, tak to téměř automaticky znamená „stopku“ v bance, a i u většiny nebankovních společností, které nabízí nějaké úvěry. Pokud je někde nabízena půjčka pro lidi s exekucí, pak je téměř vždy požadována zástava nemovitosti.

Ono to má i svoji logiku. I když se do exekuce dostanete jen „omylem“, kvůli nějakému přehlédnutí, přesto jste z pohledu poskytovatele půjčky poměrně vysoce rizikový klient. Navíc u exekucí to funguje tak, že přednost při vymáhání mají ty exekuce, které vznikly dříve. Takže pokud již máte nějakou exekuci, a nyní byste nespláceli ani poskytnutou půjčku, pak je šance že se věřitel dostane ke svým penězům, velmi nízká.

Půjčka na exekuce i bez zástavy nemovitosti

My vám ale můžeme nabídnout půjčku na vyplacení exekuce i bez zástavy nemovitosti. Ta má ale pochopitelně několik omezení. I když po vás nechceme, abyste dávali do zástavy nějakou nemovitost, přesto potřebujeme mít jistotu, že budete schopni poskytnutý úvěr splatit. Je tedy nutné, abyste měli nějaký pravidelný příjem (výplata ze zaměstnání, příjem z podnikání apod.), ze kterého budete schopni uhradit jak svoje předchozí závazky, tak i případnou novou půjčku.

Tato půjčka na vyplacení exekucí bez zástavy nemovitosti je poskytována na základě individuálního posouzení vaší schopnosti splácet. Záleží tedy především na tom, jak vysoká je vaše exekuce a jak vysoké jsou vaše příjmy. Půjčit lidem s exekucí můžeme pouze v případě, že ze svého příjmu budou schopni v rozumné době vyřešit všechny tyto závazky.

Vyplacení exekucí bez ručení nemovitostí

Standardně klientům nabízíme pomoc s vyplacením exekucí – tedy jakousi formu konsolidace. Pokud nejsou vaše dluhy extrémně vysoké (tedy s ohledem na výši příjmu), pak poskytnuté finanční prostředky poukážeme přímo na účet příslušného exekutora. Tím bude vaše exekuce vyřešena a vy pak budete splácet pravidelné měsíční splátky nám. Není tedy potřeba ručení nemovitostí.

Co je potřeba k vyřízení půjčky na exekuce bez zástavy?

Dříve než vám budeme moci nabídnout konkrétní nabídku půjčku, potřebujeme znát základní informace. Tedy jak vysoké jsou vaše pohledávky. Jestli je to jedna exekuce nebo je jich více, a o jak vysokou částku se jedná. Velmi by usnadnilo, pokud máte k dispozici výpis z evidence exekucí (centrální evidence exekucí je na internetu viz https://www.ceecr.cz/).

Také potřebujeme znát vaše příjmy – v průběhu schvalování vás pak požádáme i o jejich doložení třeba potvrzením od zaměstnavatele, výpisem z bankovního účtu apod. Také potřebujeme vědět, kolik peněz byste si chtěli půjčit a na jak dlouhou dobu.

Všechny tyto informace nám společně s kontaktem (email nebo telefon) pošlete na adresu exekuce@solidni-pujcka.eu. My vámi zaslané informace posoudíme, a pokud pro vás budeme mít nějakou nabídku tak se vám během 24 – 48 hodin ozveme.