Půjčka do 30000 Kč pro OSVČ bez daňového přiznání se dá kompletně sjednat online,

Půjčka pro OSVČ bez daňového přiznání

Půjčit si peníze jako OSVČ, pokud jste zatím ještě nepodávali daňové přiznání, nemusí být nic jednoduchého. V bance od živnostníka zpravidla vyžadují nejméně jedno (a někdy dokonce i dvě), poslední daňová přiznání. Pokud se jedná o začínající OSVČ, tak má zpravidla v bance „smůlu“.

Jsou sice určité výjimky – pokud máte v bance zřízený podnikatelský účet, a chodí vám na něj určitá suma peněz, pak vám banka může nabídnout nějaký úvěrový produkt i bez doložení daňového přiznání. Zpravidla se jedná o nějaký kontokorent pro podnikatele nebo kreditní kartu pro podnikatele.

Nebankovní půjčka pro OSVČ bez doložení příjmu

Alternativou k půjčce pro OSVČ od banky může být nějaká nebankovní půjčka. Jednou z nich je i tato nebankovní půjčka pro podnikatele, živnostníky a OSVČ. U ní není potřeba dokládat daňové přiznání nebo jinak dokazovat obrat a příjmy.

Jedná se o bezúčelový nebankovní úvěr. Získané finanční prostředky je tak možné využít libovolným způsobem. Úvěr je poskytován na dobu 3 – 12 měsíců a je hrazen prostřednictvím pravidelných měsíčních splátek

Půjčka 30000 Kč pro OSVČ

Bez daňového přiznání a bez dalšího dokládání příjmu si zde OSVČ může půjčit částku až 30 tisíc korun. K vyřízení tohoto nebankovního úvěru je pak potřeba doložit dva doklady totožnosti (musí se jednat o dva doklady s fotografií, tedy typicky občanský průkaz, řidičský průkaz, cestovní pas nebo třeba zbrojí průkaz, rodný list, který nemá fotku, se použít nedá).

Dále je požadováno, aby měl OSVČ minimální věk 21 roků, bankovní účet v některé české bance, kontaktní emailovou adresu a mobilní telefon.

Půjčka do 30000 Kč pro OSVČ bez daňového přiznání se dá kompletně sjednat online, přes internet. Postačí vyplnit tuto nezávaznou online žádost a během 5 minut budete vědět, zda splňujete základní podmínky. Pak se můžete rozhodnout, zda se vám tento úvěr vyplatí a pokračovat v uzavření smlouvy online. Vše se dá vyřídit během pár desítek minut a peníze tak můžete mít k dispozici ještě dnes (Rychlost vyplacení peněz závisí na tom, ve které bance máte účet. Někde máte peníze již do hodiny, jinde může převod trvat až dva pracovní dny).

Online žádost o půjčku pro OSVČ: