Získejte peníze ihned – do 15 minut na účet v bance. První půjčku do 15 000 Kč zde můžete mít zdarma – bez úroků, bez poplatků, bez navýšení. Stačí vám jen OP (občanský průkaz). Vyřízení bez ručitele a bez zástavy, peníze máte ještě dnes!

Okamžitá půjčka – 15 000 Kč do 15 minut na účet (bez navýšení)

Potřebujete rychle sehnat peníze? A nechcete platit nějaké nesmyslně vysoké poplatky nebo úroky?

Tady můžete mít až 15 000 Kč do 15 minut na účtu v bance. Jednoduše, rychle, vyřídíte jen přes internet.

Za první půjčku do 15 000 Kč navíc nic neplatíte, Bez navýšení, bez úroků, bez poplatků. Vracíte jen tolik, kolik jste si půjčili = 0 Kč navíc.

První půjčka do 15 000 Kč je zdarma

Pokud potřebujete velmi rychle sehnat peníze, a stačila by vám jen „menší“ půjčka do výplaty, pak můžete mít ještě dnes až 15 000 Kč, a nemusí vás to nic stát.

První půjčka do 15 000 Kč je nabídka pro nové klienty. Můžete dostat až 15 tisíc korun a neplatíte nic navíc. Žádné úroky, žádné poplatky.

Abyste ale měli půjčku úplně zadarmo, musíte být schopni půjčku vrátit do 10 dnů. Půjčka se tak hodí především jen jako dočasná, krátkodobá výpomoc, když vám schází peníze do výplaty.

Půjčka 30 000 Kč až na 30 dní (s prodloužením)

Peníze si pochopitelně můžete půjčit i na delší dobu, než jenom na 10 dní (kde je to zdarma).

Maximální možná výše úvěru, je až do 30 000 Kč, a maximální doba splatnosti je až 1 měsíc (30 dní). Dobu splatnosti je pak možné (i opakovaně) prodloužit po zaplacení příslušného poplatku.

Půjčka i pro lidi s minimálním příjmem

Jednou z hlavních podmínek, pro schválení půjčky, je mít nějaký minimální příjem ze zaměstnání nebo z nějaké brigády.

Nebo to může být například starobní důchod, nebo i jiný podobný pravidelný příjem. Měli byste mít čistý měsíční příjem alespoň 5 000 Kč (abyste mohli dostat až 15 000 Kč).

Pokud jste bez zaměstnání (a bez příjmu), nebo jste odkázání jen na mateřskou (rodičovskou), pak tato půjčka není pro vás. To platí i pro studenty. Nebo i pro ty, co jsou v exekuci či insolvenci.

Vyřízení půjčky do 5 minut, peníze máte už do 15 minut

Půjčku je možné velmi snadno vyřídit kompletně online. Stačí jen vyplnit jednoduchou žádost o peníze, kterou najdete na webových stránkách poskytovatele této nabídky.

K vyřízení žádosti o peníze, potřebujete minimální věk 18 roků (maximálně 75 roků), mít pravidelný příjem (minimálně 5 tisíc korun měsíčně). K žádosti pak potřebujete platný občanský průkaz (dokládá se oboustranná fotokopie/scan), bankovní účet, mobilní telefon a emailovou adresu.

Vyřízení půjčky je velmi rychlé. Žádost vyplníte do 5 minut a výsledek se dozvíte ihned. Pokud je žádost schválena, pak jsou peníze ihned odeslány, a můžete je mít ještě dnes, do 15 minut na účtu v bance.

Půjčka bez ručitele a bez zástavy

Pro získání první půjčky do 15 000 Kč (která může být zdarma), nebo i vyšší půjčky do 30 000 Kč (s příslušnými poplatky), nepotřebujete ručitele nebo dávat něco do zástavy. Vyřízení půjčky se zpravidla obejde i bez potvrzení o příjmu a bez dalších dokumentů (měl by vám stačit jen OP).