U půjčky do 150 000 Kč nepotřebujete ani ručitele

Nebankovní hotovostní úvěr do 150 000 Kč

Rádi bychom vám představili bezúčelový nebankovní úvěr (tedy půjčku na cokoliv), který je až do výše 150 000 Kč na dobu až 42 měsíců. Vyřídit si jej můžete buď online, přes internet a peníze vám budou do 24 hodin převedeny na účet v bance. Nebo můžete sjednat úvěr na pobočce, kde vám budou peníze vyplaceny v hotovosti do 20 minut.

Všechny zde nabízené půjčky a úvěry jsou poskytovány bez ručitele (a to i do výše 150 000 Kč) a bez zástavy. Neplatíte zde žádné poplatky předem. Je požadováno doložení minimální příjmu a splnění dalších podmínek (viz dále). Nyní je navíc speciální akce, kdy můžete mít i půjčku s 0% úrokem.

Nebankovní úvěr v hotovosti – až 150 tisíc korun na ruku

Půjčky a úvěry v hotovosti nebývají příliš často nabízeny. Banky je ve své nabídce nemají vůbec. A i většina nebankovních společností touto nabídkou nedisponuje. Tato, zde prezentovaná půjčka, je tak jednou z mála výjimek, kde opravdu můžete dostat peníze hotově, na ruku do několika málo minut od podepsání smlouvy.

Pro peníze v hotovosti je ale nutná osobní návštěva pobočky, kterou momentálně najdete pouze v Praze, na Olšanském náměstí. Proto je dobré nejprve vyplnit online žádost o půjčku. Ta je zcela nezávazná. Na základě vámi zadaných údajů je provedeno předběžné posouzení. Tedy to zda, a v jaké výši, by vám mohl být tento úvěr schválen. Současně se dozvíte přesné podmínky – dobu splatnosti, výši splátky, kolik zaplatíte celkem navíc (úroky a poplatky). Pokud vám budou navržené podmínky vyhovovat, můžete si dojednat termín schůzky a dojet si do Prahy pro peníze. Nebo si je nechat poslat na účet.

Půjčka 150 000 Kč bez ručitele a bez zástavy

Podmínky pro schválení této půjčky nejsou nijak složité. Mezi ty hlavní patří doložení minimálního příjmu alespoň 10 000 Kč měsíčně (tedy být zaměstnanec, živnostník, OSVČ, invalidní nebo starobní důchodce s důchodem v požadované minimální výši). Pak jsou potřeba již jen základní osobní doklady.

Tento hotovostní úvěr je bez zástavy – nepotřebujete tedy vlastnit nějakou nemovitost nebo ručit jiným majetkem. U půjčky do 150 000 Kč nepotřebujete ani ručitele. A už vůbec se nemusíte bát toho, že by po vás bylo požadováno placení nějakých poplatků předem (placení poplatků předem je znakem pro podvodné půjčky, a tato nabídka se rozhodně řadí mezi seriózní nabídky od úvěrové společnosti s více než desetiletou tradicí).

Podmínky pro schválení půjčky:

  • Hotovostní úvěr od 5000 Kč do 150 000
  • Splácení měsíčními splátkami od 12 měsíců do 42 měsíců
  • Doložení minimálního příjmu 10 tisíc korun měsíčně (zaměstnanec, OSVČ, živnostník, invalidní důchodce, starobní důchodce apod.)
  • Minimální věk 21 roků a maximální věk 75 roků
  • Žadatel musí být bez insolvence a exekuce
  • Občanství ČR, trvalý pobyt na území ČR, trvalé bydliště nesmí být vedeno na městském úřadě
  • Bez poplatků předem, bez zástavy, bez ručitele
  • Vyplacení v hotovosti do 20 minut, nebo na účet v bance do 24 hodin

 

Nezávazná online žádost o hotovostní úvěr do 150 000 Kč:


Tato online žádost je zcela nezávazná. Na základě vámi zadaných údajů je provedeno předběžné posouzení. Tedy to zda a v jaké výši by vám mohl být tento úvěr schválen. Pak se můžete sami rozhodnout, jestli máte i nadále zájem o tuto nabídku a pokračovat dále.