Půjčka 20.000 Kč, bez prokazování příjmu a bez zástavy

Půjčka 20.000 Kč, bez prokazování příjmu a bez zástavy

Sháníte nějakou rychlou půjčku, která by vám okamžitě umožnila vyřešit všechny vaše stávající finanční problémy? Pak vám rádi nabídneme půjčku až do 20.000 Kč. Mezi hlavní výhody této finanční nabídky patří především to, že nemusíte dokládat své příjmy, peníze dostanete i bez zástavy a bez ručitele. Je to velmi snadné a rychlé.

Co nabízí online půjčka 20 tisíc korun bez prokazování příjmu?

Tato půjčka je nabízena ve výši od 5000 Kč do 20000 Kč. Je to vhodný úvěr pro ty, kdo potřebují krátkodobě získat peníze na pokrytí svých nezbytných výdajů nebo jiných peněžních závazků. Díky možnosti vyřídit vše potřebné online, jenom přes internet tak máte unikátní možnost jak rychle přijít k penězům.

Jaké jsou podmínky této finanční nabídky?

Mezi hlavní podmínky, které musí žadatel o peníze splňovat, patří především:

  • Žadatel musí mít minimální věk 20 roků (a maximálně pak 70 roků)
  • Žadatel nesmí mít záznam v žádném z registru dlužníků
  • Žadatel musí být občanem České republiky
  • Žadatel musí mít stálý příjme (potvrzení o příjmu zpravidla není nutné dokládat)
  • Žadatel nesmí být v úpadku nebo v insolvenci

U půjčky si také sami můžete zvolit dobu, po jakou budete zapůjčené peníze splácet. Můžete si zvolit dobu od jednoho měsíce až po dobu jednoho roku (tj. maximální doba splácení je 12 měsíců).

Jak požádat o tuto půjčku?

O půjčku do 20 000 Kč bez prokazování příjmu je možné získat kdykoliv – žádost je možné prostřednictvím internetu podávat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Svou žádost můžete zadat například ZDE.

K vyplnění žádosti budete potřebovat počítač s připojením na internet. Vyplnění základní žádosti o půjčku je velmi snadné a zabere vám maximálně pár minut. Během procesu podávání žádosti budete potřebovat svoje osobní údaje, mimo jiné je požadováno i číslo občanského průkazu a další osobní údaje.

Všechny žádosti o půjčku jsou obratem vyhodnocovány a obvykle ještě v ten stejný den se dozvíte výsledek posouzení Vaší žádosti. Peníze Vám pak jsou neprodleně převedeny na Váš bankovní účet. V závislosti na zvolené metodě platby tak máte peníze k dispozici ihned nebo nejpozději do 3 dnů.

Chtěl bych si půjčit peníze

Pokud uvažujete o tom, že byste si půjčili peníze nebo se chcete dozvědět více informací o této finanční nabídce, pak neváhejte a pokračujete ZDE a dozvíte se více informací, nebo si rovnou můžete vyplnit žádost o poskytnutí tohoto úvěru.