Naše finanční společnost totiž pracuje i o víkendu.

Kde rychle sehnat peníze i o víkendu?

Pokud snad z nějakého důvodu potřebujete rychle sehnat peníze i o víkendu, pak vám poradíme, jaké jsou vaše možnosti. Můžeme vám zde představit finanční nabídku, u které máte šanci sehnat peníze i o víkendu. Tedy i v sobotu nebo v neděli (nebo i ve státní svátky), si zde můžete požádat o půjčku, která je vám pak (i o víkendu), vyplacena v hotovosti. Navíc je nyní speciální akce – první půjčka zdarma.

Jak rychle sehnat peníze i o víkendu?

Pokud jste se snad dostali do nějaké nemilé situace, a potřebovali byste rychle nějaké finanční prostředky, i o víkendu, moc možností na výběr není. Přece jen, většina bank i nebankovních finanční společností, má o víkendu zavřeno. To ale neplatí pro všechny.

Naše finanční společnost totiž pracuje i o víkendu. V sobotu nebo v neděli je naše pracovní doba od 9 hodin do 17 hodin. A to platí i pro většinu státních svátků. Pokud si u nás požádáte o peníze – online žádost o půjčku najdete zde, i během víkendu ji zpracujeme a schválíme.

Pokud budete splňovat všechny podmínky, peníze pak můžete ihned dostat ještě v ten den. Ano, i o víkendu, v sobotu či v neděli můžete dostat peníze. To je možné díky tomu, že spolupracujeme s různými obchody (zpravidla se jedná o ty, které mají otevřeno i o víkendu a jsou v různých nákupních centrech). Po schválení vaší žádosti pak můžeme dát pokyn, aby vám na konkrétní prodejně byly finance vyplaceny v hotovosti.

První půjčka zdarma – bez poplatků a bez úroků

Právě nyní navíc můžete využít akční nabídku na první půjčku zdarma. Pokud jste si u nás zatím peníze nepůjčovali, poprvé to máte bez poplatků a bez úroků. První půjčka je poskytována do maximální výše 8000 Kč. Za půjčené peníze neplatíte nic předem. A vracíte právě jen tu částku, kterou od nás dostanete (peníze pak vracíte už standardním převodem na účet).

K vyřízení nepotřebujete nic speciálního. Musíte jen vyplnit online žádost – třeba zde, a doložit své osobní údaje. K vyřízení úvěru není potřeba potvrzení o příjmu nebo nějaké jiné papíry. Vše se dá zařídit online. V případě nějakých nejasností vás budeme kontaktovat po telefonu, jinak vám přijde vyrozumění o schválení/zamítnutí žádosti na váš email, nebo jako SMS zpráva, na váš mobilní telefon.

Kde sehnat peníze? Právě zde: