Jsou zde k dispozici půjčky od 20 tisíc korun, až do 700 tisíc korun

Půjčka od České spořitelny – až 700.000 Kč na cokoliv

Potřebujete získat větší sumu peněz? Třeba na rekonstrukci bytu, na zařízení nového bytu, na auto nebo třeba na zahájení podnikání? Pak se podívejte na to, co vám nabízí Česká spořitelna. Jsou zde k dispozici půjčky od 20 tisíc korun, až do 700 tisíc korun (individuálně je pak možné sjednat úvěr až do výše 2,5 miliónu korun), a to vše bez zajištění – tedy bez ručitele a bez zástavy.

Výhodná půjčka od České spořitelny

Česká spořitelna je největším českým finančním ústavem. Nyní vám nabízí možnost sjednání půjčky za velmi výhodných podmínek. Úroková sazba u této půjčky je již od 6,9%. Peníze si můžete půjčit na dobu 12 až 84 měsíců (tedy na 1 – 7 roků). Ke sjednání úvěru od České spořitelny také nepotřebujete ručení – úvěr je možné mít i bez ručitele, a bez zástavy.

Tyto půjčky jsou navíc bezúčelové – nemusíte tedy nijak dokládal účel vynaložení vypůjčených finančních prostředků. To, za co půjčené peníze utratíte, je tedy pouze a jenom na vás.

Jaké jsou podmínky půjčky od ČS?

  • Výše úvěru je od 20.000 Kč do 700.000 Kč
  • Individuálně je možné sjednat úvěr až na 2.500.000 Kč
  • Splatnost úvěru od 12 měsíců (jeden rok) do 84 měsíců (7 roků)
  • Dokládáte své příjmy – od výše příjmů se odvíjí výše schváleného úvěru
  • Potřebujete dva doklady totožnosti (třeba občanský průkaz a řidičský průkaz)
  • Peníze máte k dispozici do 5 minut od schválení
  • Vše je možné vyřídit online

Jaké jsou výhody této půjčky?

Česká spořitelna vám kromě výhodného úroku, který je již od 6,9% ročně, nabízí i další benefity. Tak například máte možnost odstoupit od smlouvy až za 60 dní, bez toho že by byly uplatňovány jakékoliv sankce. Vracíte pak jen vypůjčenou částku a neplatíte žádné „storno“ poplatky.

Dále pak máte možnost 2x ročně provést odložení splátek. To se může hodit, pokud třeba v průběhu roku máte nějaké nečekané vyšší výdaje, nebo pokud vám třeba náhle klesnou příjmy (třeba z důvodu nemoci a pracovní neschopnosti). Stejně tak můžete 2x za rok provést snížení splátky.

Reprezentativní příklad půjčka 140 000 Kč:

Úvěr ve výši 140 000 Kč se splatností 96 měsíců a úrokovou sazbou 7,9 % ročně má měsíční splátku 1 981 Kč. Jednorázový poplatek za vyřízení úvěru činí 1 400 Kč, měsíční poplatek za správu úvěru je 0 Kč, RPSN je 8,6% a celková částka splatná spotřebitelem 191 576 Kč. Díky řádnému splácení bude u tohoto úvěru počet odpuštěných splátek 12, doba splácení 84 měsíců, úroková sazba 5,0 % ročně, RPSN 5,5% a celková částka splatná spotřebitelem 167 804 Kč. Výše měsíční splátky se nemění. Bližší podmínky odměny ve formě prominutí splátek najdete v úvěrové smlouvě.

Online žádost o půjčku od České spořitelny