Tyto soukromé půjčky mohou být v rozmezí od 10 tisíc korun do 250 tisíc korun.

Půjčky od soukromých investorů

Půjčky od soukromých investorů, neboli P2P půjčky (Peer-to-Peer), jsou poměrně nová záležitost. Díky internetu je nyní možné propojit lidi, co mají k dispozici finanční prostředky, které chtějí investovat, a lidi, co si potřebují půjčit peníze.

Jednou z takových možností je i tato platforma.

Co nabízí tato soukromá půjčka?

Mezi hlavní výhody této půjčky od soukromých investorů patří to, že si můžete půjčit peníze za lepší úrok než v bance. A určitě mnohem výhodněji, než u nejrůznějších nebankovních společností, které mají poplatky a úroky často i ve výši desítek procent.

Jak fungují půjčky od soukromých investorů?

Na této webové stránce se zaregistrujete a zadáte výši požadovaného úvěru. Tyto soukromé půjčky mohou být v rozmezí od 10 tisíc korun do 250 tisíc korun. Dále si pak vyberete, jak dlouho budete chtít splácet. Hradí se pravidelné měsíční splátky navýšené o úrok. Minimální doba splatnosti je 6 měsíců, maximální pak 60 měsíců.

Na základě toho, jak bude vyhodnocena vaše „bonita“ (tj. schopnost splácet) se pak určuje úrok. Čím vyšší riziko, tím vyšší úrok.

Pokud si například půjčíte 250.000 Kč na dobu 60 měsíců, pak by pravidelná měsíční splátka byla 4833 Kč, a celkem byste tak za 5 roků zaplatili 289 980 Kč. To odpovídá úroku 6% a RPSN 7,68%

Co dalšího byste měli vědět o půjčkách od soukromých investorů?

  • U těchto půjček máte možnost kdykoliv půjčku předčasně splatit bez jakýchkoliv poplatků nebo navýšení
  • Půjčku máte možnost do 30 dnů vrátit zdarma a bez poplatků
  • Vše se vyřizuje online, přes internet

Nepůjčujete si od nějaké „anonymní“ finanční instituce, ale od konkrétních lidí. Funguje to zpravidla tak, že na vaší půjčce se podílí i několik různých osob (obvykle totiž jeden investor poskytuje jen část peněz, tak aby se rozložilo riziko spojené s případným nesplácením úvěru).

Kde se dá sehnat tato soukromá půjčka?

Pokud máte zájem o tuto soukromou půjčku, nebo se chcete dozvědět více informací, pak se podívejte ZDE.