Tato nebankovní půjčka nabízí jasné a srozumitelné podmínky.

Solidní půjčka bez podvodů s nízkými poplatky

Chcete si půjčit nějaké peníze a máte obavy, abyste nenaletěli nějakému podvodníkovi? Abyste si nevzali nějakou nevýhodnou půjčku s vysokými poplatky nebo úroky, které vám půjčení peněz velmi prodraží? Pak se určitě bát nemusíte. Existují i solidní půjčky s nízkými poplatky.

Půjčka s nejnižšími poplatky

Jednou z takových solidních půjček je třeba i tato nabídka. Má opravdu ty nejnižší poplatky, jaké jsou u srovnatelných finančních úvěrů k dispozici. Posuďte sami. U této půjčky totiž platíte pouze jednorázový poplatek při vracení peněz. A to pouze 33 Kč za každý vypůjčených 1000 Kč. Neplatíte žádné poplatky předem. Neplatíte žádné úroky. Pouze jednorázový poplatek, který zaplatíte, až ve chvíli kdy budete vracet půjčené peníze.

Pokud se tedy rozhodnete třeba pro půjčku 5000 Kč, tak po uplynutí sjednané doby splatnosti, pošlete na účet finanční společnosti, která tento úvěr poskytuje částku 5 165 Kč. Navýšení úvěru je tedy pouhých 165 korun. A to opravdu není příliš mnoho. Nemusíte se tedy bát, že by tato půjčka nějak významně „naboural“ vaše osobní finance.

Solidní půjčka bez podvodů a skrytých podmínek

Tato nebankovní půjčka nabízí jasné a srozumitelné podmínky. Při uzavření smlouvy (kterou je mimochodem možné uzavřít kompletně online, jen přes internet) nepodepisujete žádnou rozhodčí doložku nebo směnku nebo něco podobného. Nemusíte se tedy bát, že by vám byly účtovány nějaké nesmyslně vysoké pokuty nebo poplatky.

Zde opravdu platíte jen to, na čem se předem dohodnete. Tedy poplatek 33 Kč za každou vypůjčenou tisícovku.

Navíc můžete půjčku kdykoliv a bez sankcí předčasně splatit. Nebo si ji naopak prodloužit. Pro prodloužení splatnosti postačí uhradit alespoň 20% z vypůjčené sumy peněz a uhradit jednorázový poplatek za prodloužení ve výši 49 Kč. Takto si dobu splatnosti můžete prodloužit až pětkrát. Tedy splátky můžete jednoduše rozložit až na 5 měsíců (resp. 150 dní).

Nejvýhodnější rychlá půjčka bez rizika

Mezi další výhody této nabídky patří třeba i to, že vyřízení úvěru je velmi snadné a velmi rychlé. Pokud vyplníte online žádost (viz níže), ještě dnes, tak výsledek vyhodnocení vašeho požadavku budete vědět do 10 minut. Je garantováno, že pokud vaše žádost nebude zpracována do 10 minut, tak máte půjčku zcela zdarma a neplatíte vůbec žádné poplatky.

Nyní je také novým klientům nabízena možnost, vyzkoušet si nezávazně, jak to celé funguje. Pokud ihned požádáte o poskytnutí krátkodobého úvěru, a půjčenou částku vrátíte do 14 dní, pak opět nic neplatíte a celou půjčku máte úplně zadarmo. Takže si půjčku můžete nezávazně vyzkoušet i když třeba zrovna peníze nepotřebujete. Nic vás to nestojí.

Vyplňte online žádost a do 10 minut máte výsledek